Podpořte nás

 

Tento web již není aktuální, slouží pouze jako archiv.

Aktuální info: na www.iure.org

Aktuální info o programu Právní pomoc: iure.iure.org

Aktuální info o programu Digitální svobody: digitalnisvobody.cz

 

 

Díky naším dárcům můžeme již 14 let hájit lidská práva, poskytovat bezplatnou právní pomoc a pořádat osvětové a odborné akce šířící informace mezi odbornou právnickou i nejširší veřejnost.

Jakoukoli podporu uvítáme a bude pro nás kromě finanční pomoci i motivací v další práci. (Z daní je možné odečíst částky nad 1000 Kč. Pro tuto příležitost vám na vyžádání rádi vystavíme potvrzení.)

 

Možnosti podpory

  • Věcným darem: uvítáme, pokud nám poskytnete materiální dar, který užijeme pro chod našeho sdružení (kancelářská technika, potřeby, prostory, apod.).
  • Peněžitým darem: svůj finanční příspěvek nám prosím posílejte buď přímo na náš sbírkový bankovní účet 2200515622/2010 nebo v hotovosti složenkou na adresu kanceláře organizace. Rádi Vám vystavíme potvrzení pro daňové účely a můžete si zvolit konkrétní program, na který budete chtít přispět. Nově můžete využít i službu DARUJME.CZ, jejíž darovací widget najdete na tomto webu vpravo nahoře. 
  • Pokud se rozhodnete zaslat dar pomocí složenky typu A (hotovost na účet) a budete si přát následně zaslat potvrzení o daru, uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno (bez diakritiky) a ozvěte se nám na e-mail. (V bankovním výpisu je odesílatelem platby Česká pošta, a. s., nemáme proto možnost vás jinak identifikovat).
  • Můžete využít také PayPal, náš PayPal e-mail je donateatiure [dot] org. Typ platby zvolte "Goods and Services" (Zboží a služby).
  • Pro IuRe je velmi přínosná i činnost dobrovolnická. Pokud chcete pomoci naší organizaci, napište e-mail na iureatiure [dot] org a my Vám sdělíme, jakou pomoc v současné chvíli hledáme.